www.akoupelnyatopeni.cz

Krbová kamna s výměníkem

Tak jak dříve byly v místnostech krby a pece, které zajišťovaly vyhřívání místností nebo umožňovaly přípravu pokrmů, my dnes máme radiátory a sporáky. S vývojem doby a technologií se opět mění trendy a do domácností se vrací krbová kamna, která je možné napojit na teplovodní systémy. Takže je možné jejich použití pro ohřev vody v bojlerech a radiátorech nebo napojit na jiná zařízení.

Krbová kamna s výměníkem jsou vhodná pro vytápění novostaveb i starších domů. V rodinných domech se nyní také často setkáte s krbovými kamny. Nyní si ani nedovedeme představit dřevo-stavbu, bez krbových kamen, jelikož zde se přímo nabízí jejich instalace. Kombinace krbových kamen s výměníkem a dřevo-stavby představuje skvělou kombinaci. Budete si připadat jako byste byli ve srubu. Záleží jen na vás, jak se chcete doma cítit.

Krbová kamna s výměníkem se vyrábí v různých designových provedeních a jejich nabídka je poměrně široká. Moderní krbová kamna již splňují emisní normy Evropské unie o emisních hodnotách tuhých částic, proto jejich používání je více ohleduplné k životnímu prostředí.

Krbová kamna s výměníkem představují výrobci značek: Haas Sohn, Novapack, Thorma, Vlna.

Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn

Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn

Krbová kamna s výměníkem Novapack

Krbová kamna s výměníkem Novapack Krbová kamna s výměníkem Novapack Krbová kamna s výměníkem Novapack

Pokud si nejste jisti, která krbová kamna s výměníkem si máte pořídit, zavolejte nám a my Vám rádi poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu AkoupelnyAtopeni.cz